Відбулося відкриття прес-центру «Трудової солідарності»

1 грудня за участі представників громадських організацій і ЗМІ відбулося відкриття прес-центру «Трудової солідарності» у Кіровограді. Новий медіа-проект має яскраво виражений соціальний характер і продовжує ініціативи «Трудової солідарності».

«Ми послідовно відстоюємо свободу слова і мирних зібрань, захищаючи базові права українців. Рік тому ми організували медійну платформу «Відкритий мікрофон» на Майдані у Києві, де кожен охочий міг висловити свою позицію з приводу актуальних проблем нашої держави. Відповідаючи на виклики часу, ми вирішили відкрити при профспілці прес-центр, який виступатиме рупором соціальних проблем. Мета цього проекту – створити сучасну комунікативну платформу для обговорення і вирішення злободенних проблем нашого суспільства», — розповів лідер «Трудової солідарності» Віталій Махинько.

Прес-центр відкриває свої двері для громадських, правозахисних, благодійних організацій, об’єднань громадян і активістів, надаючи можливість безплатного проведення прес-конференцій і круглих столів для висвітлення соціальної проблематики та актуальних питань життя нашої держави. Окрім того, волонтери забезпечуватимуть інформаційний супровід таких подій. Прес-центр також допомагатиме в організації та медійному висвітленні інших заходів, спрямованих на захист прав і свобод українців. «Спільними зусиллями ми зможемо знайти вихід із складних ситуацій та справді допомогти багатьом людям і цілим громадам, чиї проблеми не вирішувалися роками», — переконані волонтери.

Така соціальна ініціатива знайшла широку підтримку серед громадських діячів і активістів, які вважають, що створення соціального медіа-плацдарму – нагальна потреба часу, коли прості українці роками не можуть достукатися до високих чиновницьких кабінетів, а порушення їхніх прав так і залишається без уваги з боку влади.

У прес-центрі переконані: перший крок до подолання будь-якої гострої проблеми – це заявити про неї, донести інформацію до широких кіл громадськості, представників ЗМІ та влади. Налагодження конструктивного діалогу між сторонами конфлікту сприятиме якнайшвидшому його вирішенню. Суспільне обговорення та спільний пошук шляхів подолання негативних явищ переведуть ситуацію на новий рівень і забезпечать якісні зміни у суспільстві.

«Для нас немає «дрібних» проблем, «незручних» тем і «безвихідних» ситуацій. Ми відкриті для нових ідей, справ, спільних проектів у соціальній, правозахисній сфері. Запрошуємо до співпраці представників засобів масової інформації! Разом ми зможемо змінити життя на краще!», — підкреслив Віталій Махинько.
pres-centru-trudovoi-solidarnosti_2

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *