Незалежна профспілка навчить боротися з експлуататорами

Масове безробіття, примарні шанси працевлаштування, невпевненість робітників у завтрашньому дні відкривають перед недобросовісними працедавцями можливість майже безмежної експлуатації. Люди панічно бояться втратити роботу, тому готові працювати понаднормово, мовчать про зменшення и невиплату зарплат. На фоні протистоянь на Сході та Півдні трудові конфлікти якось «губляться», працівники часто залишаються один на один із мало не всевладним роботодавцем.
«Нечисті на руку працедавці користуються безладом у державі, щоби безкарно експлуатувати робітників. Поодинці працівникам дуже важко захистити свої трудові права. Потрібно об’єднуватися, щоби разом відстоювати свої законні інтереси. Як показує практика, лише об’єднавшись, ми можемо домогтися справедливості та законності.
Сьогодні не можна мовчати про невиплати зарплат і незаконні звільнення. Порушення базових трудових прав – це пряма загроза добробуту українських сімей. Безкарність породжує ще більше свавілля роботодавців.
Наша профспілка виграла більше тисячі трудових конфліктів. Ми використовуємо всі законні засоби, щоби захистити права робітників – від звернень до органів влади до масових акцій протесту. В нашій країні непогане трудове законодавство, а разом, спільними зусиллями ми можемо змусити роботодавців його дотримуватися», — переконаний голова незалежної профспілки «Трудова Солідарність» Віталій Махинько.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *