Профспілка захищатиме трудові права всіх мобілізованих до армії

Наша держава зараз переживає найскладніший період у своїй історії! Настав час боротися за нашу незалежність, наше право на працю та мирне небо над головою! Тисячі українців готові виконати свій конституційний обов’язок — захищати Батьківщину та її територіальну цілісність. В країні продовжується мобілізація. Згідно законодавства, за патріотами, які пішли до лав Збройних Сил і Національної гвардії, повинні зберігатися робочі місця та середня заробітна плата. Таке рішення має діяти на всіх підприємствах і установах незалежно від форм власності.
Та в українських реаліях соціальний статус і гарантії призовників часто залишаються лише красивими деклараціями. Чимало мобілізованих в армію офіційно не працевлаштовані, тому фактично вже втратили роботу. У вирі сумних подій їхні родини можуть опинитися без засобів до існування.
Профспілка «Трудова Солідарність» вносить свою лепту у захист нашої держави, її громадян і їхніх законних прав. Ми беремо на себе відповідальність захищати трудові права всіх мобілізованих українців, незалежно від того, працевлаштовані вони офіційно чи ні. Сім’ї тих, хто у цей буремний час захищає наше майбутнє, потребують соціального захисту. Забезпечити його – священний обов’язок держави і суспільства.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *