Профспілковий лідер: якби люди самоорганізовувалися раніше, кровопролиття на Майдані можна було б уникнути

Таку думку сьогодні озвучив керівник профспілки “Трудова солідарність” Віталій Махінько під час прес-конференції «Як нова профспілка може вирішити соціальні проблеми Кіровоградщини» у Кіровограді.

Я вважаю, що місцеву владу, зокрема губернаторів, як їх тепер модно називати, має призначати не Президент, а громада області. Якби політична самоорганізація громадян була краща, можна було б уникнути кровопролиття на Майдані” – наголосив він.

Під час свого виступу лідер профспілки Віталій Махинько та член профкому Олег Чеченцев розповіли про те, як “Трудова солідарність” бореться з конкретними проблемами членів профспілки.

Ми готові йти до кінця у вирішення кожної конкретної проблеми. Ми не даємо путівок і подарунків, але за кожного ми готові перегризти горло” – зазначили активісти.

Крім того, Віталій Махинько пояснив, що самоорганізація громадян важлива не тільки в соціальній і трудовій сфері, але і у політичній.

Відподаючи на питання про своє ставлення до польської “Солідарності” Віталій Махінько пояснив, що вбачає в ній, насамперед, “прекрасний історичний зразок”.

Після цього запросив усіх бажаючих на акцію профспілки, котра відбудеться 25 січня в біля Кіровоградської міськради.

На акції профспілка розповість кіровоградцям, як можна самоорганізуватися для вирішення конкретних проблем міста.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *