Робітники з профспілки СЕРП і МОЛОТ перекрили залізничний міст

89b94169eee13063ef629113836157fb667253c013 серпня, робітники-члени профспілки «Серп і молот», а також громадський актив, зокрема правозахисник Володимир Чемерис, провели акцію проти невиплати заробітної плати ТОВ «БМК Планета міст». Робітники прийшли на щойно збудований залізничний міст біля станції метро «Видубичі» і зупинили роботи по його добудові. Крім того, було зупинено рух залізничними коліями, повідомляє кореспондент “СтрайкUA”.

Нагадаємо, 7 серпня 2013 року цей міст урочисто відкрив начальник Південно-західної залізниці Олексій Кривопішин.

Робітники протестують проти майже річної невиплати заробітної плати і сподіваються, що страйк змусить роботодавців виплатити їм заборгованість. Наразі лише декому з них роздали по 1 тис. грн і примушують далі працювати.

9 серпня частина робітників оголосила італійський страйк. Робітники вимагають повного погашення заборгованості по зарплаті, підписання угоди між профспілкою «Серп і молот» і роботодавцем щодо захисту працівників, а також притягнення до відповідальності посадових осіб, винних в заборгованості. Керівництво відповідає погрозами звільнити їх за прогул, якщо вони не приступлять до роботи.

Робітники заявляють, що у разі невиконання вимог вони почнуть акції громадянської непокори і 14 серпня перекриють весь рух залізничним транспортом в районі станції метро «Видубичі». Водночас, присутній на страйку представник Південно-західної залізниці, заявив, що за перекриття руху залізничного транспорту організаторам загрожує кримінальна відповідальність. Крім того, він назвав страйк піар-акцією профспілки «Серп і молот».

Як повідомляє кореспондент «СтрайкUA», поки що через міст здійснили лише один контрольний проїзд вантажним поїздом.

http://www.youtube.com/watch?v=3OGa_M8z1Mw

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *