Захист українських робітників в Німеччині

Останнім часом з’явилось багато українців постраждалих від працевлаштування в Німеччину. Це люди яких ошукали українські, польські та прибалтійські посередники і агенції з працевлаштування, які обіцяють легальну роботу в Німеччині, або відправляють до неї у відрядження.

Постраждалі робітники для відстоювання своїх прав почали об’єднуватись навколо української профспілки “Трудова Солідарність”, яка працює в Україні та Польщі. Для більш ефективного захисту ошуканих робітників, профспілка в своїй структурі утворила відділення “Захист українських робітників в Німеччині”.

Символічно, але рівно три роки назад до “Трудової Солідарності” вступили перші українці в Польщі. Саме з об’єднання українських робітників в Польщі навколо “Трудової Солідарності”, наша профспілка почала свій тернистий шлях до Європи.

Сподіваємось, що дане відділення переросте у повноцінний осередок української профспілки “Трудова Солідарність” в Німеччині, як це свого часу сталося в Польщі.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

В последнее время появилось много украинцев пострадавших от трудоустройства в Германию. Это люди которых обманули украинские, польские, прибалтийские посредники и агентства по трудоустройству, которые обещают легальную работу в Германии, или отправляют туда в командировку.

Пострадавшие рабочие для отстаивания своих прав начали объединяться вокруг украинского профсоюза “Трудовая Солидарность”, который работает в Украине и Польше. Для более эффективной защиты обманутых украинских рабочих, профсоюз в своей структуре создал новое отделение «Защита украинских рабочих в Германии».

Символично, но ровно три года назад в “Трудовую Солидарность” вступили первые украинские трудовые мигранты в Польше. Именно с объединения украинцев пострадавших в Польше вокруг “Трудовой Солидарности”, наш профсоюз начал свой тернистый путь в Европу.

Надеемся, что данное отделение перерастет в полноценный центр украинского профсоюза “Трудовая Солидарность” в Германии, как это в свое время произошло в Польше.

Вам может также понравиться...

комментария 3

  1. Slava:

    Хочу приєднання до спілки так як тоже був ошуканий.

  2. Радола Веслав власник транспортного підприємства використовує водіїв далекобійників України в перевезенні вантажів без інформації про вантаж і перевозить наркоту маріхуану з Іспанії в Польщу і інші країни Європи

  3. человек:

    «Grupa Europejskiego Biznesu Natalia Diaczuk» Warszawa
    боже упаси работать кому нибудь… не выплачивают всех денег,вводят в заблуждения людей которых затрудняют не понимающих своих прав и правил в работе в этом всем.. мало того многие остаются еще должны …не рекомендую

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *