Захист та допомога українцям у Польщі!

«Трудова Солідарність» – це сильна незалежна українська профспілка Європейського зразка з десятирічною історією.

Діяльність «Трудової Солідарності» у Польщі розпочалась у січні 2016 року. Цьому передувала тривала підготовка: протягом 2014 року відбувалися зустрічі з польськими профспілковцями та депутатами Сейму, а у лютому 2015 року у Парижі, під час візиту до французьких профспілок, лідер «Трудової Солідарності» Віталій Махинько заявив про прийняте рішення щодо створення першої української профспілки у Польщі. «Трудова Солідарність» – єдина організація, що займається захистом українських робітників в Польщі та має багаторічний досвід у цій сфері.

Профспілка «Трудова Солідарність» провела єдиний в історії страйк українських робітників у Варшаві, протестуючи проти невиплати зарплати. Це перша громадська акція протесту українських робітників в ЄС за всі роки його існування.

Працюючи в Польщі, Ви зіткнетеся з проблемами, з якими рано чи пізно стикаються майже всі українські працівники.

Не знаючи польської мови, законів і правил, можна запросто стати жертвою нечесних українських посередників або польських роботодавців.

Ви ризикуєте залишитися ні з чим: без роботи, без грошей, без документів;
або ще гірше: стати нелегалом, що загрожує депортацією, штрафом і забороною на в’їзд до Європи.

Небажання українського посольства і польських правоохоронців займатися проблемами українських робітників тільки погіршує і без того хитке становище українців в Польщі.

Для допомоги українським робітникам у Польщі профспілкою «Трудова Солідарність» створені такі ініціативи: «Гаряча лінія щодо захисту трудових прав», «Чорні списки Польща», «Юридична онлайн консультація».

Якщо Ви не є членом «Трудової Солідарності», Ви ризикуєте бути ошуканими на роботі в Польщі або можете отримувати дуже маленьку зарплату.

Вступайте до профспілки «Трудова Солідарність» – єдиної організації, що займається захистом українських робітників у Польщі і має багаторічний досвід у цій сфері.

Ми завжди опинимося поруч, коли Вам знадобиться допомога.

Профспілка «Трудова Солідарність» надає своїм членам допомогу і підтримку в процесі працевлаштування у Польщі.

Легальна, надійна і безпечна робота, офіційне працевлаштування, гідна зарплата і умови праці, професійна підтримка і соціальний захист.

Економія – не потрібно платити посередникам за послуги з працевлаштування.

Ставши членом «Трудової Солідарності», Ви отримуєте можливість користуватися кращою професійною та юридичною допомогою.

Члени профспілки «Трудова Солідарність» мають низку переваг. Завдяки нашому досвіду та репутації, Вам гарантовані гідні умови праці, Ви можете бути впевнені, що Вас не обдурять з зарплатою.

Приєднуйтесь до нас сьогодні і давайте створювати майбутнє разом!

Разом нам під силу набагато більше, ніж поодинці!

Разом Ми багато чого можемо зробити!

Разом Ми — сила!

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *