Робітники «НіжинТеплоМережі» провели засідання страйкового комітету

Члени страйкового комітету підвели підсумки своєї роботи за минулий місяць. Адміністрацією підприємства була погашена заборгованість із заробітної плати за три місяці, але це тільки частина боргу. Під час засідання були розглянуті питання заборгованості з заробітної плати, погроз членам профспілки щодо скорочення, бажання приєднатися до обговорення колективної угоди. Також гостро постало питання про недотримання керівництвом норм з охорони праці, відсутність спецодягу та компенсацій за шкідливі умови праці.

Загальне обурення викликав виступ директора ТОВ «НіжинТеплоМережі» Зіміна В.В. напередодні, під час якого він публічно заявив, що не допустить діяльності незалежної профспілки у себе на підприємстві, а також погрожував членам «Трудової Солідарності» скороченнями та зниженням зарплатні на 40%.

Немалу зацікавленість викликала пропозиція ознайомитись із договором оренди, по якому громада Ніжина передала теплові мережі у користування підприємству ТОВ «НіжинТеплоМережі».
Після обговорення було одноголосно підтримано наступну резолюцію Страйкового комітету:

1. Продовжити підготовку до страйку у зв’язку з непогашеною двомісячною заборгованістю з заробітної плати;
2. Розробити план захисту членів профспілки від скорочення, яким керівництво підприємства постійно лякає працівників за активну громадянську позицію;
3. Ознайомитись із колективною угодою на підприємстві;
4. Звернутись до керівництва підприємства з вимогою дотримання норм охорони праці та своєчасного забезпечення працівників спецодягом і компенсацією за шкідливі умови праці;
5. Ознайомитись з договором оренди майнового комплексу, переданого громадою міста Ніжин підприємству ТОВ «НіжинТеплоМережі».

Склалася цікава ситуація: майновий комплекс теплових мереж належить громаді Ніжина і переданий в оренду підприємству ТОВ «НіжинТеплоМережі», на якому тепер хочуть звільнити робітників за їхню громадянську позицію, хоча працівники є членами громади Ніжина, тобто співвласниками майна.

Вам может также понравиться...

комментария 2

  1. Анатолій:

    Мабуть з вчорашнього дня тобто 14.04.2016.знову починається протистояння членів профспілки з адміністрацією підприємства. Цікаво що придумають наші славні директори в понеділок. І як завжди адміністрація сама провокує робітників на конфлікт .

  2. Пройшов час напруга трохи спала, але з 14.04 2016.,знову починається протистояння. Адміністрація підприємства сама провокує на конфлікт , своїми діями. Мабуть весна на них так діє , да весна я впевнений.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *