Профспілковий активіст допомагає забезпечити військовим спорядженням земляків

Кошти для спорядження чоловіків до армії сьогодні збирають цілим селом чи вулицею. Іноді допомагають місцеві бізнесмени, громадські організації та благодійні фонди, але переважно витрати на обмундирування лягають на сім’ї призовників. Такі сумні реалії сьогодення. Незважаючи на величезні суми, які українці перерахували на рахунки Міноборони, солдатам і далі не вистачає найнеобхіднішого: касок, форми, взуття, бронежилетів… Список можна продовжувати дуже довго….
Активіст профспілки «Трудова Солідарність» із Черкащини Анатолій Мурав’я вирішив внести свій посильний внесок у забезпечення військовим спорядженням земляків із містечка Чорнобай, які зараз призвані до лав Збройних Сил.
«Ми постійно бачимо, як люди з останнього стягаються на амуніцію для своїх близьких. Але забезпечувати солдат спорядженням – це обов’язок держави, за яку вони кожного дня ризикують життям. Тим більше, що сьогодні на потреби армії народ перечислив мільйони гривень, допомагають волонтери та приходить гуманітарна допомога із-за кордону. Та військове спорядження і «гуманітарка» сьогодні просто не доходять до солдат: дійсно цінні речі чомусь залишаються стояти на складах, розпорошуються по різних відомствах, а потім раптом з’являються у відкритому продажу в інтернеті. Натомість до бійців доходить переважно один непотріб.
Наші солдати постійно скаржаться на іржаві автомати, неякісні бронежилети та низькопробну форму. Я звернувся до давнього знайомого, який зараз працює радником у Міноборони, він пообіцяв в силу своїх повноважень допомогти бійцям з обмундируванням. Щоправда, як з’ясувалося, у них немає відомостей про забезпеченість солдат спорядженням, а без цього вони не можуть направити форму та амуніцію.
Тому я склав список земляків із Чорнобаю – людей, яких я знаю особисто і які зараз служать в Збройних Силах України. Розпитав про їхні нагальні потреби. Всю цю інформацію я передав у Міноборони, звідки пообіцяли вислати обмундирування для наших бійців на районний військкомат», — розповів Анатолій Мурав’я.
Профспілковий активіст пообіцяв проконтролювати, щоб спорядження було справедливо розподілено для допомоги бійцям в зоні АТО.
«Якщо все пройде успішно, тоді будемо розширювати нашу діяльність на всю область», — заявив Анатолій Мурав’я.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *