Заява «Трудової солідарності» з приводу силового розгону мітингу під Нацбанком

Увечері 26 лютого ми стали свідками трагічного дежавю: силовики розігнали мітинг під Нацбанком. Як і рік тому на Майдані, міліція застосувала силу до мирних протестувальників. Хто віддав такий наказ і чому рядові бійці виконали завідомо злочинні вказівки? Чому через рік після Революції Гідності українці не мають можливості реалізувати свої законні права та зазнають переслідувань через проведення мирних акцій протесту?

«Трудова солідарність» послідовно відстоює демократичні принципи та свободи, насамперед основоположне право на свободу мирних зібрань. Ми вважаємо ганебними та недопустимими такі дії міліції щодо учасників мирного протесту! Це злочин проти всіх тих, хто стояв на Майдані та загинув за свободу та демократичні цінності.

Це вже далеко не перший випадок порушення прав мирних протестувальників за останній рік. У червні 2014 року «тітушки», які представилися «самообороною», розгромили Тарифний Майдан у Києві, викрали та катували активіста. Правоохоронці досі не провели розслідування. Ми пікетували Печерський райвідділ міліції та Головне управління МВС у м. Києві, протестуючи проти бездіяльності правоохоронних структур. Однак справа не зрушила з місця.

«Трудова солідарність» висловлює рішучий протест проти свавілля міліції та протиправних дій щодо учасників мирних протестів. Ми вимагаємо об’єктивного розслідування і притягнення винних до відповідальності!

Вам может также понравиться...

1 комментарий

  1. Олег Васильович:

    Дякуємо Вам дорогенькі за підтримку!!! «ГО Кредитний майдан Тернопіль» з Вами!!! Тільки разом ми можемо щось в цій країні змінити, і може на кінець нам дадуть дійсно правдиву відповідь! Наша влада загралася в керівників, які нічого не роблять для добробуту та благополуччя громадян України, тому ми повинні бути одним цілим, підтримувати один одного в скрутний для країни час, та нагадувати «владі» Тернопілля та всієї України! що ми не «бидло», «вівці», а такі самі люди як і вони, та маємо право на достойну заробітну плату, на якісну та безкоштовну медицину, та спокійне світле небо над головами Українців!!! «СЛАВА УКРАЇНІ»!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *