На Тернопільщині електрики погрожують своїм абонентам

Схоже, у деяких регіонах працівникам електроенергетичної галузі видається, що з боку їхньої сфери люди зазнають сьогодні замало незручностей. Мало того, що у деяких районах західних областей населення по півдоби залишається без електропостачання, то ще й зазнає погроз від енергетиків.

На днях до Кременецького РЕМу завітали представники незалежної профспілки «Трудова солідарність» із наміром захисти права одного зі своїх членів.

Молода жінка звернулася до об’єднання з проханням захистити її від незаконних дій працівників РЕМу, які вилучили з будинку з метою заміни старий дисковий лічильник. Натомість встановили новий електронний, який почав відраховувати, за словами кременчанки, «нереальні, значно завищені» показники. І якщо раніше у місяць родина сплачувала за електроенергію 100-150 грн., то після заміни лічильника сума зросла у кілька разів.

Тоді жінка звернулася до РЕМу із проханням перевірити прилад. На це отримала відповідь, що попередній лічильник вона пошкодила навмисно, і ще й погрозу заплатити за це штраф. Проте, як з’ясувалося, між моментом заміни лічильника і безпосередніми погрозами з боку електроенергетиків минула доба. Забираючи старий прилад, жінці не видали жодних документів, які підтверджували б заміну.

Тепер кременчанку змушують власним коштом провести експертизу, аби встановити пошкодження, а потім ще й заплатити за них штраф.

У результаті переговорів керівника західного представництва «Трудової солідарності» Петра Штогуна із працівниками Кременецького РЕМу позитивної домовленості наразі досягнути не вдалося. Жінці й надалі погрожують штрафом. Профспілка налаштована до останнього захищати інтереси свого члена. «Якщо буде необхідність  ̶  організуємо акцію протесту проти протиправних дій РЕМу»,  ̶  повідомив Петро Штогун.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *