Телефонуйте на гарячу лінію захисту трудових прав!

Порушують Ваші трудові права? Не оформляють офіційно на роботу, затримують зарплатню або намагаються незаконно звільнити? Телефонуйте на гарячу лінію незалежної профспілки «Трудова Солідарність»! Кваліфіковані юристи безкоштовно нададуть Вам консультацію з усіх питань трудового законодавства.
Профспілка «Трудова Солідарність» – єдина в Україні захищає права також тих працівників, які офіційно не працевлаштовані. Для нас немає «дрібних» проблем! Разом захистимо наше право на гідні умови праці та життя!
Телефони гарячої лінії:
(050) 277 78 48
(093) 269 05 56
(067) 508 60 67
Юридичну консультацію можна отримати з 9:00 до 18:00

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

5 комментариев к записи “Телефонуйте на гарячу лінію захисту трудових прав!”

 1. Виктор сказав:

  Я инвалид 3-й группы работаю в Укртелекоме.Меня хотят сократить.Я имею высшее образование и стаж работы свыше 20-ти лет.Работаю на должности инжинера ОПТС.Начальник заставляет уйти с занимаемой должности по соглашению сторон,хотя мою должность не сокращают.Когда прошу назвать причину ответ мы так решили.Что мне делать ведь это мой основной зароботок для существования.У меня ребенок которому еще не 14-ти лет,а старший учится в медицинском училище по контракту.Если Я уйду мой симейный зароботок составит 2.500 грн с учетом пенции по инвалидности.Что мне делать ведь Я не смогу прокормить семью а тем паче оплатить комунальные услуги.Надеюсь на Вашу помощь.

  • admin сказав:

   Доброго дня! Вкажіть, будь ласка, контакти, за якими з Вами можна зв’язатися! Або зверніться за телефонами нашої “гарячої лінії” чи зателефонуйте до профспілки!

 2. Анатолий сказав:

  Добрий день! Зіткнувся з “сірою” зоною і правовим “беспределом”. З 1999 року дружина була призначена на посаду медсестри лікувальних кабінетів поліклініки сектора медичного забезпечення ГУМВС України в Харківській області. З 2000 року по 02.04.2014р. працювала в кабинеті функціональної діагностики. У 2000р. пройшла курси “функціональна діагностика” (медичні сестри відділень і кабінетів функціональної діагностіки) з присвоєнням кваліфікаційної категорії – наказ №348 від 30 червня 2000р. “перша медичної сестри з функціональної діагностіки”. Наказом № 9 від 31 березня 2005р. присвоєна вища категорія медичної сестри з функціональної діагностіки. У 2009 році підтвердила свою кваліфікацію отримавши сертифікат, що вона пройшла курси в обсязі 144 навчальних годин і здала відповідні єкзамени, але аттестаційна комісія установи видала посвідчення від 16 березня 2010 р. №16, що їй присвоєна категорія зі спеціальності “сестринська справа” вища. З 02.04.2014р із-за особливої неприязні і моєї української позиції, переведена керівником поліклініки медсестрою на випуск автотранспорту. На мій запит отримана відповідь: “ніяких особливих кваліфікаційних вимог в каб. медсестри функціональної діагностики і медсестри на випуску автотранспорту не треба” і призначається на її місце медсестра з кабінету стеріалізаціі, без кваліфікації. З наказом не ознайомлювали. Згідно Кзпп могли перевести без згоди на строк до одного місяця, якщо не протипоказано за станом здоров’я. Вона стоїть на обліку – виразка шлунка і 12 палої кишки, в 2012 році перенесла операцію з викорінення матки з придатками. На даний момент працює на холодній прохідній автогосподарства, так як кабінетів немає. Хотілось би знати, що в діях керівництва правомірно, а що ні. МОЗ прописані окремі службові обовязки кожній категорії медсестери, але як випливає з відповідей-не для поліклініки. До того ж згідно національному класіфікатору України, в трудовій повинні бути внесені відповідні записи. Але і їх не має. На мої звернення до різних установ відповідь одна – порушень не виявлено, переміщення здійснено згідно закону.
  З повагою УБД . к.т.0971559792

 3. виктория сказав:

  Доброго времени суток! Меня беспокоит тот факт, что в Украине работники салонов красоты(большинство из них) официально не трудоустроины на своих должностных местах…работают на проценте без соц. пакетов. И что самое интересное работодатели *имея* по 10 -15 таких работников не оплачивают налоги государству.., и мало того имеют липовые договора о трудоустройстве тех самых работников…только без проставленых дат.., на случай неожиданной проверки. Моя сестра работает в таком салоне красоты уже пятый год “Fashion Diva ” проспект победы 121 а…я же проработала в нескольких 11 лет, и в каждом с надеждой на официальное трудоустройство. Но поняв все устройство работы наших структур,решила что легче иммигрировать из страны , нежели добиться своих гражданских прав, к сожалению. Сейчас работаю в стране ЕС с официольным трудоустройством. Но очень жаль наших девочек, мастеров с большой букы, которых щаставляют существовать в собственной стране(…

 4. анна сказав:

  работаю на компанию,которая не выполнят свои обещания перед сотрудниками. на данный момент даже не знаю полного , юредического названия компании. Зарплату задерживают. Приходиться влазить в долги. не оформляют на работу, кормят завтраками, что в следающем месяце оформят. Моя подруга уволишась и ей досихпор не выплатили ее зарплату. СПорить с начальником бесмыслено. Он говорит одно,а на деле совсем другое

Оставить комментарий