Профспілка заставила віддати зароблене студентам-різноробам

будинокВ самому центрі столиці за адресою вул. Заньковецької, 6 ведеться нелегальне будівництво, на якому використовують працю студентів і навіть школярів. При цьому, досить часто цим робітникам не виплачують заробітну плату. Про це “СтрайкUA” повідомили у профспілці «Серп і молот».

За словами профспілковиків, власники квартир на найвищому поверсі таким чином просто добудовують собі ще один поверх. Вони здійснюють будівництво самотужки, не підписавши договір з жодною компанією, адже немає дозволу на будівництво. В якості робочої сили використовуються студенти, що прагнуть підзаробити. Крім того, коли почалися дощі, у квартирах, що знаходяться на поверх нижче, почало текти зі стелі.

У профспілці кажуть, що загалом до них вже звернулося 16 осіб, яким не виплатили гроші. Дванадцятьом з них зароблене вже вдалося повернути. Наразі профспілка намагається «пробити» зароблені гроші ще чотирьом. Більшість з цих людей — студенти і був навіть один школяр-одинадцятикласник, кажуть у профспілці.

Зважаючи на те, що будинок розташований у центрі столиці поблизу Хрещатику, можна припустити, що статус власників квартир дозволяє їм безкарно це робити. Так, за інформацією профспілки, одним з власників є депутат Черкаської облради від БЮТ. Сусіди неодноразово викликали міліцію, однак жодного разу міліціонери навіть не склали протоколу про порушення.

http://www.socportal.info/news/v-tsentri-kiyeva-vedetsya-nelegalne-bu

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *