Профспілка перемагає нахабство ЖЕКів

До нашої профспілки звернувся громадянин, у якого не так давно викрали паспорт. Молодий чоловік, на ім`я Ігор, одразу після втрати паспорта пішов до міліції, де отримав відповідну довідку та пішов в паспортний стіл, для того щоби почати процес відновлення втраченого документу. Ігор назбирав всі необхідні документи та пішов до ЖЕКу за місцем прописки з метою отримання останньої необхідної довідки — форми № 3 про склад сім`ї.

Вистоявши в півторагодинній черзі чоловік нарешті потрапив до кабінету паспортистки ЖЕКу, проте там йому відмовили у видачі даної довідки, аргументуючи це тим, що у Ігора є заборгованість по сплаті комунальних послуг. Ігора направили до начальника ЖЕК де йому ще раз на підвищених тонах сказали, що тим у кого є борг по комунальних послуг ніякі довідки не видаються.

На жаль, дана ситуація не є виключною, подібна тактика ЖЕКів стала нормою. На дверях більшості київських ЖЕКів на дверях кабінетів паспортистів та начальників висять об`яви, в яких йдеться про те, що будь-який громадянин, якому потрібно взяти будь-яку довідку має засвідчити працівників ЖЕКу що в нього відсутні борги за комунальні послуги. В більшості ЖЕКів вимагають мати при собі також платіжки.

Подібна ситуація не може не обурювати громадськість. Дані дії ЖЕКівського начальства є не тільки незаконними та самодіяльними, але й безрозсудними. Адже якщо у людини з якихось причин є борг по комунальним послугам, значить вона потрапила в певні складні життєві обставини та в неї не вистачає фінансів. Але якщо така людина, наприклад, є безробітною та ще й загубила паспорт і в зв”язку з тим, що їй відмовляються дати довідку в ЖЕК для його відновлення, то ця людина не має можливості працевлаштуватися, щоб подолати свої фінансові труднощі та заплатити за комунальні послуги. Такі дії начальства міських ЖЕК штовхають людину у ще більшу прірву та розчарування в житті, створюють безвихідні ситуації, які в свою чергу можуть мати безліч варіацій негативних наслідків.

Насамкінець слід зазначити, що після того, як Ігор звернувся до профспілчан його питання було вирішене. До ЖЕК він йшов вже не сам, а з головою ППО “Серп і молот” Віталієм Махинько та Євгеном Чепелянським. Після трьох хвилин спілкування з начальником ЖЕК Ігору видали форму № 3.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *