Агенция HAKY TRADE Sp. z o.o.

Всем привет, нужно во всех группах распространить, агенция HAKY TRADE Sp. z o.o.
Czyste 10 A, 96-500 Sochaczew
NIP: 5512616988
Janos Szelebinka, в лице Ивана Селебинка, не оформляет официально и соответственно не выплачивает из за этого зарплату, устраивают на склады Procter & Gamble и работа там на не реальный аккорд и работаешь из двух недель одну так как вечно нет компанента.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

10 комментариев к записи “Агенция HAKY TRADE Sp. z o.o.”

 1. Антон:

  Доброго дня! Працюю вже не один рік в даній Фірмі, Haky Trade заробітки не велики як для Польші то нормальні, виплачують завжди до злотувки в планах нема міняти роботу так як задоволений!!!

 2. Доброжелатель:

  Ребят кто нашел в интернете фирму Haky Trade не идите к ним на работу условия ужасные ,работа с 2-х часов ночи и до 5 утра + не почасовка а аккорд ,кидают на деньги !!! Осторожно!!!!

 3. Оксана:

  Стаття не відповідає дійсності. Відпрацювала візу, виробила карту.
  Забрала сина й чоловіка на роботу. З розразунками і житлом все добре.
  Жодних притензій не було.

 4. Владислав:

  Меня зовут Стинков Владислав, работаю в этой агенции уже 4й год.
  Ни разу небыло проблем.
  Те кто жалуется на агенции Вы тупые нытики….едь в Украину и копай картошку

 5. Svitlan:

  Мала досвід праці в цій агенції.
  Хочу подякувати координаторам, чудові люди.
  Більшість людей їде заробити, а інші тещо заробили, пропити
  і по приїзду додому сказпти, що «кинули» не заплатили і з того все починається

 6. Влад:

  Працював у Сохачеві на агенцію Haky Trade. В першому місяці все було доволі не погано, але агенція намається виманити кошти з працівників. Пропрацював 3 місяці і побачив картину, що компанія не хоче йти на зустріч працівникам. Я стикнувся з проблемою, що коли мені робили песель, то вони не правильно вказали моє прізвище і тепер я не можу забрати сплачені мною податки. При проханні неодноразовому вони просто говорили щоб я сам виправив цей нюанс. (Песель видають на все життя) При вимозі переселення відмовляють без вагомих причин. Низька заробітня плата. Застосовують високі штрафи для того аби працівники не звільнялись. При звільненні за 2 тижні штраф 500 злотих, що є немало, а при непопереджені взагалі нічого не виплачують. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ АГЕНЦІЮ (з більшістю ситуацій ви стикнетесь). м. Сохачів Стокротка

 7. Артур:

  Работал у них
  Очень строгая агенция но заработал отлично на Еврокеше что в Блоне
  Делаю воевуду и обратно

 8. Матвей:

  Доброго дня! Працюю в даній Агенії вже 3-й рік ніколи ніяких проблем не було завжди отримав те що заробив, візу відпрацював сижу вдома чекаю на нове запрошення! Буду повертатись обовязково Дану агенцію Хакі Рекомендую!!!

Оставить комментарий