Захист та допомога українцям у Польщі!

«Трудова Солідарність» – це сильна незалежна українська профспілка Європейського зразка з десятирічною історією.

Діяльність «Трудової Солідарності» у Польщі розпочалась у січні 2016 року. Цьому передувала тривала підготовка: протягом 2014 року відбувалися зустрічі з польськими профспілковцями та депутатами Сейму, а у лютому 2015 року у Парижі, під час візиту до французьких профспілок, лідер «Трудової Солідарності» Віталій Махинько заявив про прийняте рішення щодо створення першої української профспілки у Польщі. «Трудова Солідарність» – єдина організація, що займається захистом українських робітників в Польщі та має багаторічний досвід у цій сфері.

Профспілка «Трудова Солідарність» провела єдиний в історії страйк українських робітників у Варшаві, протестуючи проти невиплати зарплати. Це перша громадська акція протесту українських робітників в ЄС за всі роки його існування.

Працюючи в Польщі, Ви зіткнетеся з проблемами, з якими рано чи пізно стикаються майже всі українські працівники.

Не знаючи польської мови, законів і правил, можна запросто стати жертвою нечесних українських посередників або польських роботодавців.

Ви ризикуєте залишитися ні з чим: без роботи, без грошей, без документів;
або ще гірше: стати нелегалом, що загрожує депортацією, штрафом і забороною на в’їзд до Європи.

Небажання українського посольства і польських правоохоронців займатися проблемами українських робітників тільки погіршує і без того хитке становище українців в Польщі.

Для допомоги українським робітникам у Польщі профспілкою «Трудова Солідарність» створені такі ініціативи: «Гаряча лінія щодо захисту трудових прав», «Чорні списки Польща», «Юридична онлайн консультація».

Якщо Ви не є членом «Трудової Солідарності», Ви ризикуєте бути ошуканими на роботі в Польщі або можете отримувати дуже маленьку зарплату.

Вступайте до профспілки «Трудова Солідарність» – єдиної організації, що займається захистом українських робітників у Польщі і має багаторічний досвід у цій сфері.

Ми завжди опинимося поруч, коли Вам знадобиться допомога.

Профспілка «Трудова Солідарність» надає своїм членам допомогу і підтримку в процесі працевлаштування у Польщі.

Легальна, надійна і безпечна робота, офіційне працевлаштування, гідна зарплата і умови праці, професійна підтримка і соціальний захист.

Економія – не потрібно платити посередникам за послуги з працевлаштування.

Ставши членом «Трудової Солідарності», Ви отримуєте можливість користуватися кращою професійною та юридичною допомогою.

Члени профспілки «Трудова Солідарність» мають низку переваг. Завдяки нашому досвіду та репутації, Вам гарантовані гідні умови праці, Ви можете бути впевнені, що Вас не обдурять з зарплатою.

Приєднуйтесь до нас сьогодні і давайте створювати майбутнє разом!

Разом нам під силу набагато більше, ніж поодинці!

Разом Ми багато чого можемо зробити!

Разом Ми — сила!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

11 комментариев к записи “Захист та допомога українцям у Польщі!”

 1. Інна:

  Доброго дня. Я не знаю куди мені звернутись тому пишу вам.. моя сестра в Польщі на заробітках, зустріла скажем так сожитєля.який хоче вивезти її за кордон десь далі, всеб нічого але він попросив нікому не казати його паспортних координат і вироблє вже в Варшаві їй документи,сестра спочатку не погоджувалась їхати далі Польщі на заробітки.тому цей Віталію як на мою думку «придумав»що є якась програма в Польщі для матерів одиночне в які вказано що вона з дочкою може поїхати за кордон на відпочинок.При цьому знову документи він робить сам там у Варшаві.. будь ласка розкажіть чи це можливо.. я вже не знаю тому що на мою думку це не законно і її просто розводять

 2. Сергій:

  Вітаю.У мене сталася наступна ситуація.Працюю у польщі на агро фірмі(теплиці),по робочій візі від цієї ж фірми.у німеччині співпрацюємо з магазинами,доставка, продаж овочів та фруктів.Повертаючись з Німеччини назад у Польшу,на автобамі заснув та зацепив вантажний автомобіль,фуру.Дочекавшись поліцію, на P-аркінгу, 3км.від ддп.,записали данні,оформили документи по страховій,отримав штраф у розмірі 35€ поліцейські мене відпустили далі до дому.
  Бус на якому я їхав,оформив на себе з випозичання шеф фірми .Коли я приїхав на офіс,мені повідомили,що ремонт буса покриває страхова,але з мене всерівно 3500€.Шеф це пояснив так,при оформленні документів,взяти буса у позику на деякий час,є пункт в контракті
  Зі слів шефа(я не бачив ні контракта ні цього пункта- при створенні дтп,якщо ви є винним,з вас(тобто з шефа,а це автоматично з мене) знімається штраф у розмірі 3500зл.Маю отримати сьогодні-завтра зарплату і мій шеф хоче відмінусувати цю суму.
  Що ви можите сказати,прочитавши про мою ситуацію?Дякую,що приділили мені час.

 3. redactor:

  Доброго дня! З Вами зв’яжуться для вирішення данної проблеми

 4. Добрый день …У меня ситуация такая .- Работая в Старо Курове ,мы все там и проживали .Офис находиться в Оборниках …Звать шефа Grzegorz Jaworski / Гжегож Яворский — очень продуманно хитрый человек, много описывать о нем не станну . Скажу единственное , что он мне должен 1000 злотых… Получилось это так , что я уезжал 21 ноября 2018 г. а зарплату он дает с 10 по 18 Ну и вообщем он сказал ,что витя я тебе точно вышлю их перед новым годом он выслал половину а остальные досих пор высылает …кормит завтраками .вот в среду или в пятницу …и так уже пол года …я ему сказал ,что напишу о нем в интернете , что будет в черном списке …а ему я так понял все равно…Незнаю , что и делать. Мама уже потеряла всякую надежду ..Если ВЫ поможите решить наш вопрос мы будем вам очень признательны …Сумма конешно небольшая но на украине это какой ни какой кусок хлеба , тем более в это время когда тарифы и т.д просто бешанные…

 5. Женя максимчук:

  Добрий день у мене такаситуація, в 2018році 20октября я пересікла кордон з Польщі 15января 2019года повазі в’їхала 17марта2019года пробула в Польщі на роботі півроку подала документи на воєвудське запрошення, питання чи можу чекати його і знаходитись в польші,чи ні, бо також подала щене всі і непроплатила на карту побита

 6. Руслан:

  Добрий вечір моя донька працювала у Польщі на фірмі фортуна подала документи на воєвуду ,вона прийшла ,подали документи на візу через дві неділі аналювали візу ,чи можливо повернути кошти потрачені на візу і воевуду?

 7. Ирина:

  три дні тому брат приїхав до Польщі та не доїхавши на місце призначення зник. Допоможіть, що робити у таких випадках

 8. Василь:

  Підкажіть як отримати зароблені гроші у Польщі-Лодзь.Я пісьмово звернувся у ПІП пройшло пів року і немає ніякої відповіді

 9. доброго дня ми заробітчани просимо допомогти нам посередник не виплачує місячну зарплату.На прожиття коштів не залишилось,нас бригада четверо чоловік з Івано Франківщини.
  Завчасно щиро вдячні.+38067-398-36-25.Іван

 10. Наталія:

  Доброго дня. Працюємо у Польщі через агенцію. Через ситуацію, яка склалася у всьому світі ( епідемія), залишились без роботи. Як повідомила куратор, скорочення і сьогодні останній день працюємо. Виплата з/п має бути 10 числа наступного місяця. Більшість працівників на даний момент без грошей, бо ніхто на таке не розраховував. Працювали по умові злєценія. Договір у нас до 14.05.20. Чи повинні з нами розрахуватися в день звільнення? Чи має бути якась компенсація, адже це не наше рішення звільнятися, а рішення роботодавця про скорочення штату? Що робити в такій ситуації? Дякую.

Оставить комментарий