«Трудова Солідарність» збільшує кількість партнерів для захисту українських трудових мігрантів у Польщі.

 

20 квітня у Івано-Франківську директор рекрутингової компанії «Jagawest» Ярина Стахів яка займається працевлаштуванням українців у Польщі, та лідер українського профспілкового руху «Трудова Солідарність» Віталій Махинько, який вже рік захищає українців за кордоном підписали Декларацію про захист українських трудових мігрантів у Польщі.

Таким чином українські робітники, що звертаються по допомогу з працевлаштування до рекрутингової компанії «Jagawest» отримують гарантію захисту своїх трудових прав працюючи у Європі. Для захисту українців «Jagawest» буде відправляти на роботу за кордон тільки після вступу заробітчан до Трудової солідарності.

Трудова Солідарність через рік після початку своєї діяльності у Польщі, у грудні 2016 року з метою захисту трудових прав і інтересів українських трудових мігрантів, гарантування дотримання законності, виступила з ініціативою об’єднання зусиль всіх учасників ринку, яка втілилася у формі Декларації про захист українських трудових мігрантів у Польщі.
Профспілковий рух «Трудова солідарність» закликає учасників ринку праці об’єднати зусилля щодо забезпечення чесних і прозорих взаємовідносин між українськими працівниками і роботодавцями та приєднатися до Декларації про захист українських трудових мігрантів у Польщі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий