VIPol агенція

Перший раз віїзджала до Польщі через агенцію VIPol.
Що сподобалося:
— інформація на сайті досить детальна: від вакансій до проїзду до офісу;
— відгуки на листи швидкий, іноді майже відразу по відправленню; відповіді повні;
— запрошення для візи безкоштовне;
— можна дозвонитися до агенції якщо виникають які питання вже під час перебування в Польщі. \\ДОЗВОНИТИСЯ, а не вирішити питання)\\
— виплата коштів на карточку в указані сроки і розміри, без затримок і відмовок.
Що не сподобалось:
— необхідність їхати спочатку для підпису фількіної грамоти в офіс , який знаходиться десь в закутках Варшави, а вже потім своїм же ходом шукати роботодавця по всій Польщі. Для першої поїздки вельми стресово.
— хамство власників фірми Вадима та Наталі. Ніби то й не моя справа які то люди, мені аби робота була, але осад після спілкування з обома дуже не приємний;
— неспроможність вирішувати нагальні питання. Є ситуації, коли можна просто пояснити що прохання працівника не може бути виконано. А вказані понове віддають перевагу обіцянкам впродовж довгого терміну, а потім просто не беруть слухавки доки не подзвониш з іншого номеру. І — хамство у відповідь на слова «Але ж ви обіцяли!» Досвід звертання неодноразовий.
— відсутність бази вакансій. Якщо робітник має візу річну, а робота на три місяці \\чи взагалі на місяць як у мне було\\, то йому не пропонують іншої, а говорять»Хай пан\пані яде додому», а як буде робота, то покличемо.
— зверхність у ставленні до клієнтів. І ще любов до випрошування у них зарплати якщо віза закінчується раніше виплати на підприємстві і ти вже не плануєш повертатися до Польщі в найближчі часи.
Так було у декількох моїх знайомих дівчат. Виплата в 15-х числах, а візи закінчуються то 8, то 12. Закінчити роботу та виїхати людина мусить на два дні раніше. найближчим часом не планує приїзджати в Польщу і було б за краще закрити конто в банку. Але якщо закриєш рахунок, то не виплатять зарплату за останній місяць. А якщо не закриєш зараз, то мусиш їхати закривати потім, бо нараховується борг за обсуговування карти. От дівчата і просили Наталю виплатити з каси фірми, а потім забрати їх виплату собі. Вадим давав добро, але після слізних умовлянь, майже молитов. І завжди ганяли жінок Наталя до Вадима, Вадим до Наталі. І все це супроводжувалося хамством і зверхністю.
Мені не доводилося проходити цей шлях, але чула з телефонних розмов дівчат і потім спілкувалася вже як знайомі приїздили да України.
Як на мій погляд пересічного працівника в Польщі і приватного підприємця в Україні то фірма працює в правовому полі і намагається бути не гіршою в своїй ніші. А ставлення до людей — то вже особисте враження.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий