Профспілковий лідер: якби люди самоорганізовувалися раніше, кровопролиття на Майдані можна було б уникнути

Таку думку сьогодні озвучив керівник профспілки “Трудова солідарність” Віталій Махінько під час прес-конференції «Як нова профспілка може вирішити соціальні проблеми Кіровоградщини» у Кіровограді.

Я вважаю, що місцеву владу, зокрема губернаторів, як їх тепер модно називати, має призначати не Президент, а громада області. Якби політична самоорганізація громадян була краща, можна було б уникнути кровопролиття на Майдані” – наголосив він.

Під час свого виступу лідер профспілки Віталій Махинько та член профкому Олег Чеченцев розповіли про те, як “Трудова солідарність” бореться з конкретними проблемами членів профспілки.

Ми готові йти до кінця у вирішення кожної конкретної проблеми. Ми не даємо путівок і подарунків, але за кожного ми готові перегризти горло” – зазначили активісти.

Крім того, Віталій Махинько пояснив, що самоорганізація громадян важлива не тільки в соціальній і трудовій сфері, але і у політичній.

Відподаючи на питання про своє ставлення до польської “Солідарності” Віталій Махінько пояснив, що вбачає в ній, насамперед, “прекрасний історичний зразок”.

Після цього запросив усіх бажаючих на акцію профспілки, котра відбудеться 25 січня в біля Кіровоградської міськради.

На акції профспілка розповість кіровоградцям, як можна самоорганізуватися для вирішення конкретних проблем міста.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий